Ciech - Nowa Sarzyna

Wynajęliśmy sprzęt na konferencję dla Przedsiębiorstwa Chemicznego -firmy Ciech S.A. z Nowej Sarzyny. Wypożyczamy wybrany przez klienta asortyment na zarówno krótkie, jak i długoterminowe wynajmy.

PMPoland - Jelenia Góra

Ponownie mieliśmy możliwość współpracować z Producentem Maszyn Papierniczych - PMPoland z Jeleniej Góry. Z wielką przyjemnością dostarczyliśmy sprzęt do siedziby firmy, gdzie odbywała się Wigilia dla pracowników. Przebieg realizacji jak najbardziej pomyślny, co bardzo nas cieszy!

ITBC - Poznań

Współpracując z agencją ITBC Communication, dostarczyliśmy eleganckie meble na event do Poznania. Wśród nich znalazły się m.in. proste a zarazem praktyczne lady recepcyjne oraz dodatkowo różnego rodzaju akcesoria. Nasza wypożyczalnia sprawdza się na każdym zarówno małym, jak i dużym evencie.

VEWD - Wrocław

Z wielką przyjemnością podjęliśmy się współpracy z firmą VEWD z Wrocławia. Z naszego asortymentu wynajęliśmy klasyczne sofy wraz z fotelami oraz uniwersalne stoliki kawowe.

Cermag - Wrocław

W nowoczesnym budynku renomowanej firmy Cermag, która sprzedaje profesjonalne płytki ceramiczne odbyło się spotkanie firmowe. Na evencie zagościły stoliki koktajlowe, hokery oraz eleganckie krzesła bankietowe z naszego asortymentu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie.

Mercedes - Wrocław

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dostarczyć meble z naszego asortymentu do salonu Mercedes we Wrocławiu. Zagościły nasze niezawodne krzesełka Maya w kolorze białym, które idealnie komponowały się w miejscu eventu.

PIKS - Łódź

Mieliśmy przyjemność współpracować z Polską Izbą Konstrukcji Stalowych z Warszawy. Wyposażyliśmy konferencję naukową zarówno w meble eventowe, jak i niezbędny sprzęt multimedialny. Asortyment dostarczyliśmy do PKP Łódź Fabryczna, gdzie odbywały się warsztaty. Realizacja zdecydowanie udana, zarówno klient, jak i my- jesteśmy zadowoleni i polecamy się na przyszłość!

Galeria Posnania - Poznań

Bardzo chętnie podjęliśmy się współpracy z firmą Oxxford. Niewielki event miał miejsce w centrum handlowym Posnania w Poznaniu, gdzie dostarczyliśmy eleganckie stoliki i stylowe hokery. Realizacja zdecydowanie udana!

Volkswagen Group - Poznań

Mieliśmy przyjemność wpółpracować z firmą Volkswagen z Poznania. Na spotkanie firmowe dostarczyliśmy krzesła z serii Maya. Jak zwykle sprawdziły się świetnie!

Comodo Medicus - Wrocław

Po raz kolejny z wielką przyjemnością dostarczyliśmy meble eventowe do centrum medycznego MEDICUS we Wrocławiu. Miało tam miejsce uroczyste otwarcie Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej.
 Nasze meble jak zwykle sprawdziły się perfekcyjnie! Cieszymy się, że mogliśmy ponownie uczestniczyć w tak uroczystym wydarzeniu.

Medicus - Wrocław

Sprzęt na event wynajmujemy na różnego rodzaju bankiety, kongeresy i wiele innych uroczystości. Tym razem mieliśmy przyjemność dostarczyć sprzęt na uroczyste otwarcie nowej siedziby centrum medycznego Medicus Clinic-Dolnośląskie Centrum Laryngologii. Klinika ta jest najnowocześniejszą placówką laryngologiczną na Dolnym Śląsku. Za nami kolejna realizacja udana w 100%!

Magnolia Park - Wrocław

W sobotę 14 października w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, odbyło się spotkanie ze znanym youtube-rem Patrykiem Lachowskim. Dostarczyliśmy na to spotkanie niezbędny sprzęt. Realizacja przebiegła zgodnie z planem i potrzebami klienta. Jesteśmy chętni do współpracy, zapraszamy!

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U