06-09.11.2016 - Hochland

Wyposażyliśmy ważne konferencje firmy Hochland, które odbyły się w Hotelu Warszawianka oraz Hotelu Novotel. Na miejsce przywiezione zostały eleganckie białe sofy, które świetnie nadają się na ważne wystąpienia na scenie w wygodnym klimacie. Meble eventowe wynajem na terenie dużych i mniejszych miast.

19-20.10.2016 - Złote Tarasy

Meble eventowe Warszawa wyposażył stoisko firmy Ailleron na evencie, który odbył się w Galerii Złote Tarasy. Dostarczyliśmy ladę i hokery oraz donice z palmami i oświetlenie LED. Meble eventowe dostarczamy na różnego rodzaju eventy.

19.10-07.11.2016 - Wago Elwag

Nowe biuro gdzie firma Wago Elwag prowadzi szkolenia we Wrocławiu wyposażylismy w biurka i fotele obrotowe. Wypożyczamy na krótkie i długie okresy wyposażenie do biur, w tym biurka, fotele, krzesła, kontenery, szafy i regały na dokumenty.

15.10.2016 - Spektakl na Barce - Olipmpia Port

Przy współpracy z firmą Yak&Yeti mieliśmy przyjemność wyposażyć spektakl, który odbył się na barce przy bulwarze Olimpia Port we Wrocławiu. Spektakt "Moskwa-Pietuszki" goście mieli możliwość obejrzeć siedząc na naszych krzesłach składanych z wypożyczalnia mebli.

08-25.10.2016 - Galeria Nowy Rynek

Tym razem wypożyczalnia mebli eventowych wyposażyła nową odsłonę Strefy Kobiet. Nasze gustowne meble tapicerowane zapewniły uczestniczkom wygodę i komfort w ramach realizowanych seminariów.

05-06.10.2016 - Międzynarodowe Targi Paliwowe

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów paliwowych za nami. Gustowne meble tapicerowane, które posiada w ofercie nasza wypożyczalnia krzeseł trafiły do Hali Stulecia. Dzięki nim realizowane szkolenia oraz pokazy przebiegały w miłej i komfortowej atmosferze.

30.09-02.10.2016 - Film Produkcja

Kolejny projekt realizowany przez Film Produkcję za nami. Nasza wypożyczalnia mebli dostarczyła na plan fotele Chester, które w ramach realizowanej sesji zdjęciowej wystąpiły w charakterze rekwizytów.

23-26.09.2016 - Agro-Show Bednary

Mieliśmy przyjemność dostarczyć meble eventowe na Targi Agro-Show w Benarach, gdzie jak co roku wyposażamy stoiska naszych stałych klientów. Wypożyczalnia krzeseł przywozi meble targowe i konferencyjne na eventy w całym kraju.

14-15.09.2016 - Szkolenie Gądki

Na szkolenie firmowe w Gądkach przywieźliśmy meble eventowe. Firma MSC Central Europe zajmuje się produkcją nagrzewnic powietrza. Na spotkanie dowieźliśmy krzesła konferencyjne, nagłośnienie, projektory, ekrany i oświetlenie. Wyposażamy szkolenia w całym kraju.

08.09.2016 - Sąd Okręgowy Warszawa

Wypożyczalnia stołów dostarczyła krzesła konferencyjne do Sądu Okręgowego w Warszawie. Meble takie jak krzesła, stoły, sofy, stolki koktajlowe i sprzęt multimdialne przywozimy na imprezy prywatne i biznesowe.

03-04.09.2016 - Art&Glas Festiwal

Meble eventowe wynajem miało przyjemność udostępnić na festiwal sztuki i szkła Art&Glas nasze zadaszenia eventowe. Posłużyły one lokalnym wystawcom i rzemieślnikom. Event być skierowany do różnych grup wiekowych i każdy mógł znaleźć coś dla siebie podaczas warsztatów.

01-04.09.2016 - Opera Wrocław

Wypożyczalnia krzeseł Wrocław Do Opery we Wrocławiu dostarczyliśmy eleganckie lady barowe i wystawowe, stoły i krzesła oraz wygodne hokery na event, który odbywa się w pierwszy weekend września. Lady barowe i lady proste dostarczamy na targi, wystawy oraz inne imprezy.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U