27-28.08.2016 - Capital of Rock

Mamy przyjemność wyposażać event Capital of Rock we Wrocławiu w strefę Lounge. Koncerty będą grane przez zespóły Metallica i Limp Bizkit. Jako wypożyczalnia mebli eventowych wyposażyliśmy nasze sofy 2 i 3 osobowe, fotele oraz stoliki kawowe w dwóch klasycznych kolorach - czernii i bieli. Meble tworzą spójną i wygodną strefę wypoczynku na każego rodzaju imprezie.

26-27.08.2016 - Pawilon ESK - Wrocław

Dostarczyliśmy stoły eventowe na imprezę plenerową na Polanie Karłowickiej do jednego z wielu pawilonów kultury ESK we Wrocławiu. Popieramy ten projekt, gdzie każdy może zorganizować wydażenie kulturalne i zapewnić rozrywkę dla miejscowych gości eventu.

18-20.08.2016 - Konferencja Wrocław

Mieliśmy przyjemność wyposażać kameralny ślub, który odbył się w ogrodzie eleganckiego Hotelu Gołębiewski. Pomimo ponurej pogody para młoda oraz goście zachowali pogodę ducha i cieszyli się wspaniałą uroczystością. Meble i altanę ślubną przystroiła cudownie Pani florystka co uczyniło tę uroczystość wręcz bajeczną.

20.08.2016 - Pasaż Gruwaldzki

Mieliśmy przyjemność wyposażać kameralny ślub, który odbył się w ogrodzie eleganckiego Hotelu Gołębiewski. Pomimo ponurej pogody para młoda oraz goście zachowali pogodę ducha i cieszyli się wspaniałą uroczystością. Meble i altanę ślubną przystroiła cudownie Pani florystka co uczyniło tę uroczystość wręcz bajeczną.

28-31.07.2016 - Literacki Woodstock

Wyposażliśmy event w plenerze w niezbędne sprzęty. Tegoroczny Literacki Woostock, który odbył się we Wrocławiu mieliśmy przyjemność wyposażyć w tysiąc krzeseł składanych dla widzów eventu.

23.07.2016 - Tarnów

W Tarnowie odbył się event dla ponad 850 osób. Z tej okazji przywieźliśmy na miejsce zdażenia krzesła składane dla widzów koncertu. Krzesła składane dostarczamy na koncerty plenerowe oraz eventy pod dachem.

16.07.2016 - Krotoszyn

Odbył się kolejny event pod patronatem Narodowego Centrum Kultury, który miał miejsce w Krotoszynie. Wszystkie 5 eventów wyposażamy w słupki odgradzające strefę vip. 16 lipca wystąpiły zespoły: Pan Przecinek & Zespół Depresyjny, SonusVena i Fisz Emade. Cieszymy się, że tym razem pogoda nie przeszkodziła.

15-17.07.2016 - Namioty na eventy

Mieliśmy przyjemność dostarczyć w zeszły weekend dwie hale namiotowe. Jedna z nich o wymiarach 10 x 10 do Pałacu Pakoszów w Piechowicach, a drugą 6 x 12 m na rodzinną uroczystość w Jeżowie Sudeckim. Wynajmujemy hale namiotowe, namioty biesiadne oraz zadaszenia eventowe i ślubne na terenie całego kraju.

12-13.07.2016 - Country Park pod Gajem

Mieliśmy przyjemność współpracować z Country Parkiem pod Gajem z Tarnowa Podgórnego. Dostarczyliśmy meble w tym stoły konferencyjne na spotkanie. W asortymencie mamy stoły odpowiednie na każdy rodzaj imprezy i uroczystości.

08.07.2016 - Chata za Wsią

Mieliśmy przyjemność udostęnić do użytku meble eventowe na wesele w Hotelu Chata za Wsią w Mysłakowicach. Stoły bankietowe z obrusami dostarczyliśmy na wesele 8 lipca. Na uroczystości rodzinne i biznesowe wynajmujemy stoły, krzesła, zastawy i niezbędne akcesoria.

08-09.07.2016 - Szczyt NATO

Współpracujemy z Kancelarią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej podczas Szczytu NATO w dniach 8-9 lipca. Na Stadion Narodowy w Warszawie dostarczamy meble eventowe w tym stoły dla przywódców państw Sojuszu Północnoatlantyckiego oraz szefów międzynarodowych organizacji zajmujących się bezpieczeństwem.

11.06.2016 - Dr. Schneider

Wypożyczyliśmy namiot 3x3 oraz ławki biesiadne na spotkanie rodzin pracowników firmy Dr. Schneider w Radomierzu. Wynajmujemy zadaszenia, namioty i hale eventowe na spotkania rodzinne i biznesowe.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U