31.05.2016 - eSmoking World

Udana realizacja w Ostrzeszowie, dla firmy eSmoking World. Wynajeliśmy na ich spotkanie firmowe nasze stoliki koktajlowe w pokrowcach. Całe spotkanie i zlecenie zakończone pozytywnie.

28.05.2016 - Bad Muskau

Mieliśmy przyjemność wynająć profesjonalne krzesła składane na event w plenerze, który odbył się w Parku Mużakowskim w Bad Muskau. Piękna pogoda dopisała na koncercie orkiestry młodych muzyków Europera Youth.

27-29.05.2016 - Pabianice

Meble eventowe wypożyczyliśmy na uroczystość ślubną, która odbyła się w Pabianicach w Sali Prestige. Wynajęlismy zadaszenie ślubne, stoły bankietowe, cateringowe raz koktajlowe. Zaślubiny odbyły się pod naszą elegancką altaną ślubną.

27-28.05.2016 - Piknik w Parku Jana Pawła II

W Parku Jana Pawła II w Poznaniu odbył się event, na który mielismy przyjemność wypożyczyć ławki i stoły biesiadne, krzesła oraz szatnie. Sprzęt eventowy wynajmujemy na eventy duże i małe na terenie całej Polski.

20-22.05.2016 - Restauracja Sofa

Wynajęliśmy meble eventowe do wrocławskiej Restauracji Sofa, w kótrej odbyła się prywatna uroczystość. Na evencie posłużyły nasze wyjątkowe krzesła transparentne, sofy, fotle i pufy oraz podesty, na których goście mieli możliwość potańczyć.

20-22.05.2016 - CSiR Politechniki Krakowskiej

Profesjonalne krzesła składane wynajęliśmy na event, który odbył się na terenie Centum Sportu i Rekrealicji Politechniki Krakowskiej. Meble wynajmujemy na bankiety, śluby, koncery, szkolenia i wiele innych wydażeń.

21-22.05.2016 - Lubinpex

Na uroczytość, która odbyła się na hali sportowej w Głogowie wynajeliśmy meble eventowe. W asortymencje znalazły się stoły oraz krzesła bankietowe w pokrowcach. Meble nadają się na gale, bankiety oraz uroczystości rodzinne.

14-15.05.2016 - Cermag

Dla producenta płytek ceramicznych cermag wypożyczyliśmy meble eventowe. Spotkanie firmowe odbyło się we wrocławiu. Zagościły na nim profesjonalne krzesła konferencyjno-bankietowe oraz wiele innych mebli.

14-15.05.2016 - Restauracja Kresowianka

Na bankiet, który odbył się w Restauracji Kresowianka z Konina wypożyczyliśmy meble z asortymentu eventowego. Krzesła, stoły oraz zastawa stołówa posłużyły gościom na uroczystym bankiecie.

13-14.05.2016 - Huta Miedzi Głogów

Wypożyczyliśmy sprzęt eventowy na koncert Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej, który miał miejsce na głownym rynku w Głogowie z okzacji 45-lecia Huty Miedzi. Wynajęliśmy z tej okazji parasole grzewcze oraz stylowe piramidy, których sam widok ogrzewa.

14-15.06.2016 - Cermag

W nowoczesnym budynku renomowanej firmy Cermag, która produkuje wyjątkowe płytki ceramiczne odbyło się spotkanie firmowe. Wyposazyliśmy event w stoły koktajlowe, hokery oraz krzesła bankietowe.

13-14.05.2016 - Huta Miedzi w Głogowie

Na głównym rynku głogowskim zagościł nasz sprzęt eventowy. Uroczystkość upamiętniała 45-lecie Huty Miedzi. Parasole i piramidy grzewcze ogrzewały występ Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej. WYpożyczamy meble na sceny i backstage, do namiotów oraz hoteli.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U