05-07.05.2016 - Kongres Forum Pediatrii Praktycznej

W Galerii Szyb Wilson mieliśmy przyjemność wynajmować krzesła konferencyjne skłądane o prostym i eleganckim wyglądzie. Posłużyły na Kongresie Prediatrii Praktycznej gdzie można było wysłuchać ciekawych prezentacji oraz posilicić się przy stolikach w czasie przerw.

07-08.05.2016 - Hotel Henlex

Wypożyczyliśmy krzesła eventowe, które swoim nowoczesnym wygładem zachwycają na każdym evencie. Tym razem także gości w poznańskim Hotelu Henlex. Realizacje zaliczamy do udanych.

30.04 -1.05.2016 - MCK Katowice

Mieliśmy przyjemność wynajmować nasze profesjonalne krzesła eventowe do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie odbył się wyjątkowy Kongres. Przygotowaliśmy na tę okazję ponad 2 tysiace krzeseł. Wynajmujemy meble eventowe na terenie całego kraju.

27.04-04.05.2016 - Brama Poznania

Wypożyczyliśmy krzesła i stoły do nowoczesnego obiektu Bramy Poznania, gdzie odbył się event dla młodszych i starszych gości którzy cenia sobię poznawanie historii. Wypożyczamy meble na bankiety, kongresy, szkolenia, śluby i spotkania rodzinne na terenie całej Polski.

23-26.04.2016 - Expo Kraków

W nowoczesnym obiekcie MCTK Expo Kraków zagościły nasze meble eventowe oraz sprzęt multimedialny. Targi tym razem odbywały się pod hasłem Routes Europe 2016. Na targi oferujemy rozmaite meble do stworzenia stoiska w eleganckim stylu oraz w stylu lounge.

18-24.04.2016 - Eventy

W wiosennej aurze mieliśmy przyjemność wynajmować meble i sprzęt eventowy na realizacje duże i mniejsze na terenie Wrocławia, Poznania i Katowic. Wynajmujemy na eventy, imprezy i uroczystości meble - krzesła, stoły, sofy, fotele i wszystko czego nie może zabraknąć na takich wydarzeniach.

16-17.04.2016 - Galeria Nowy Rynek

Cieszymy się z udanej realizacji w Galerii Nowy Rynek, gdzie owarto kącik na "Strefę Kobiet", gdzie Panie mogą korzystać z porad modowych i makijażu. Wyposażylismy event w sprzęt multimedialny, meble oraz akcesoria eventowe niezbędne na każdej uroczystości.

15-19.04.2016 - Carlsberg

Na wewnętznym evenci firmy Carlsberg zagościły nasze krzesła JF z naszego asortymentu mebli eventowych. Cieszymy się ze stałej współpracy i z każdego udanego zlecenia. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy.

15.04.2016 - Stary Browar

W wyjątkowej Galerii Stary Browar odbył się event, na który mieliśmy przyjemność wynająć zastawę stołową oraz meble eventowe. Kolejna realizacja dla naszego stałego klienta już w tym tygodniu. Meble wynajmujemy na każdy event.

09-10.04.2016 - Muzeum Inżynierii Miejskiej

Nasze meble zagościły w Krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej w dniach 9-10 kwietnia. Wynajęliśmy na tę okoliczność stoły konferencyjne. Zapraszamy do zapozniania się z asortymentem.

08-10.04.2016 - Modern Hostel

W Modern Hostel z Wrocławia odbyła się pywatna impreza, na którą mieliśmy przyjemność wypożyczyć sprzęt, zastawę i meble eventowe. Meble i sprzęt eventowy wynajmujemy na uroczystości rodzinne i fimowe na terenie całej Polski.

07-10.04.2016 - Hotel Diament

Mieliśmy przyjemność współpracy z wrocławskim Hotelem Diament, gdzie wynajęliśmy profesjonalne meble konferencyjne. Stoły posłużyły na spotkaniu biznesowym. Meble wypożyczamy na szkolenia, konferencje oraz wszelkie eventy firmowe.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U