02-05.04.16 - MOSIR Sosnowiec

Na obiekcie Stadionu Zimowego w Sosnowcu odbył się event, na którym goście mieli przyjemność oglądać sporty zimowe. Na wydażenie wypożyczyliśmy meble eventowe z naszego urozmaiconego asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z nim i do współpracy.

30.03-03.04.2016 - Targi Motor Show Poznań

Wynajęliśmy meble eventowe na Targi Motor Show w Poznaniu, gdzie gości mogli z bliska obejrzeć najnowsze modele samochodów i brać udział w licznych pokazach i wywiadach. Wypożyczamy meble na targi, bankiety, koncerty i wiele innych eventów.

01-02.04.2016 - D.H. Renoma

Udana realizacja z wrocławskim Domu Handlowego Renoma. Wypożyczyliśmy na pokaz mody w jednym ze sklepów krzesła bankietowe, które dodały temu spotkaniu szyku i wyrazu. Wynajmujemy krzesła najlepszej jakości i o nowoczesnym wyglądzie.

25-28.03.16 - MCK Katowice

W obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbył się Kongres, na który wynajęliśmy 2100 krzeseł składanych. Wynajmujemy krzesła na kongresy, konferencje, bankiety i różne eventy małe i duże.

19.03.2016 - Gala Sportu Walki – Vorenus

Współpracowaliśmy z AEP Vorenus z Jawora, gdzie 19 marca odbyła się Gala Sportów Walki. Na imprezę wynajęliśmy dużo krzeseł składanych, gdzie uczestnicy i widzowie mogli wygodnie obejrzeć program imprezy.

19.03.2016 - Chełmobudowa - Kiermasz Obuwia

Super targi dla każdego kto lubi buty i wyprzedaże. W Centrum Targowym Chełmobudowa właśnie takich miłośników nie brakowało na kiermaszu butów. Nie zabrakło również naszych mebli. Wynajmujemy meble na targi, konferencje i wiele wspaniałych wydarzeń.

17-20.03.2016 - Galeria Krakowska

Profesjonalna wypożyczalnia mebli eventowych Horeca Project miała przyjemność współpracy z Krakowską Galerią, w której odbywał się świetny pokaz mody. Dla gości wyposażyliśmy miejsca przed sceną w wygodne pufy do siedzenia. Realizację zaliczamy do udanych.

16-18.03.2016 - Muzeum Inżynierii Miejskiej

W dniach 16 do 18 marca wynajęliśmy nasze krzesła konferencyjne i sprzęt multimedialny do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Krzesła posłużyły na konferencji. Wynajmujemy krzesła, stoły i sprzęt na wszelkiego rodzaju eventy i spotkania.

14-18.03.2016 - Hotel Maria

W pięknej Sali Pałacowej Hotelu Maria w Wałbrzychu zagościły nasze stoły konferencyjne. Cieszymy się, że już kolejny raz mamy możliwość współpracy i że realizacja również tym razem była w 100% udana.

12.03.2016 - I Dolnośląskie Forum Kobiet

Mieliśmy przyjemność wypożyczać meble i sprzet do Bielawy, na I Dolnośląskie Forum Kobiet. Event odbył się w dniu 12 marca. Na sali widowiskowej w Dolnośląskim Inkubator Art-Przedsiębiorczości odbyła się część właściwa Forum, wygłaszane Power Speeche, panele dyskusyjne i pokazy. Wynajmujemy meble w całej Polsce.

11-12.03.2016 - Pol-Motors

W dniach 11-12 marca wynajęliśmy hokery i stoliki koktajlowe na wewnętrzny event Firmy Pol-Motors z Wrocławia. Meble świetnie zostały dobrane kolorystycznie przez zleceniodawcę, co tylko nadało temu spotkaniu stylu. Wypożyczalnia mebli eventowych.

10-11.03.2016 - Stary Browar

Wynajęliśmy dużą ilość webli dla Poznańskiej Galerii Stary Browar. W dniach 10-11 marca odbyła się tak konferencja oraz uroczysty bankiet dla gości. Wynajmujemy stoły, krzesła i sprzęt na eventy, konferencje i bankiety.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U