10.03.2016 - Tatoo

Udana realizacja z wrocławkiego studia tatuażu Tatoo. W dniu 10 marca wynajęliśmy na event nasze składane krzesła JF. Dostępne w dużych ilosciach.

09-10.03.2016 - Carlsberg

W tym tygodniu mieliśmy znów przyjemność współpracy z giganterm piwowarskim Carlsberg z Poznania. Na spotkanie firmowe wynajęliśmy nasz sprzęt eventowy. Następne zlecenie już w przysłym tygodniu.

08-10.03.2016 - Wepa

Współpracowaliśmy z firmą Wepa – producent papieru do celów higienicznych. W dniach 8-10 marca odbyła się uroczystość firmowa, na której zagościły nasze meble i sprzęt eventowe. Cieszymy się z udanej realizacji.

8.03.2016 - Silesia City Center

W dniu kobiet 8 marca odbył się w Katowicach event na cześć pań. Event miał miejsce w Silesia City Center. Zagościły tam nasze meble eventowe. Eleganckie krzesła Maya i dużo sprzętu eventowego zostało z tej okazji wynajęte.

04-06.03.2016 - Targi Mieszkaniowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo meble nadajace się na targi i wystawy. W dniach 4 do 6 marca wypożyczyliśmy na targi mieszkaniowe we Wrocławiu nasze zestawy mebli. Stoliki, lady i hokery posłużyły na stanowiskach targowych wystawcom.

03-04.03.2016 - Narodowy Bank Polski

Wynajmujemy biurka, krzesła obrotowe i szafki na wszelkiego rodzaju szkolenia i konferencje. W dniach 3-4 marca wypożyczyliśmy biurka i stoły na konferencje w Krakowskim Narodowym Banku Polski. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

28.02.2016 - Targi Ślubne

Niedzięlę 28 lutego spędziliśmy na Targach Ślubnych, które odbywały się w jeleniogórkiej Galerii Sudeckiej. Scenę oran stoiska wyposażyliśmy w nasze meble eventowe. Cały event odbył się w uroczystym i eleganckim stylu. Pary Młode już mają wszystko zaplanowane i zarezerwonane. Zapraszamy również Państwa do wspólpracy.

21-24.02.2016 - Carlsberg

Na wewnętznym evenci firmy Carlsberg zagościły nasze krzesła JF z naszego asortymentu mebli eventowych. Cieszymy się ze stałej współpracy z tak znaczącą firmą w branży piwowarskiej. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy.

13-14.02.2016 - Walentynki

W weekend Walentynkowy mieliśmy przyjemność współpracy z Galeriami z Jeleniej Góry - Nowy Rynek oraz Sudecka - i z Poznań City Center. Świetna zabawa z konkursami i ciekawymi atrakcjami. Goście super się bawili, a my mieliśmy dobrą współpracę, którą będziemy z przyje,nością kontynuować.

05-14.02.2016 - Galeria Silesia City Center

Wypożyczamy meble eventowe - sofy, fotele, stoliki. W dniach od 5 do 14 lutego wynajęliśmy z naszego asortymenty słupki odgradzające na event, który odbył się w Katowickiej Galerii Silesia City Center. Słupki świetnie nadają się do odgradzania eksponatów i wydzielania stoisk.

10.02.2016 - Firma Motoryzacyjna - Poznań

W dniu 10 luty w Poznaniu przygotowaliśmy sprzęt na konferencje w dużej fimie motoryzacyjnej na terenie miasta. Konferencja zaplanowana na 500 osób w dwóch lokalizacjach. Wypożyczamy meble eventowe na terenie całego kraju, na rózne eventy. Ofertę przygotowyjemy dla każdego klienta indeywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb. Zapraszamy do współpracy.

09-10.02.2016 - Plastmer

W dniach 9 i 10 lutego wypożyczyliśmy nasze meble eventowe do Wrocławia. Z krzeseł konferencyjnych skorzystała Firma zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych - Firma Plastmer. Wewnętzne spotkanie firmowe i realizacja zakończone pomyślnie. Wypożyczamy meble eventowe - w tym krzesła - na terenie całego kraju.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U