Woodstock - Kostrzyn Nad Odrą

Za nami kolejny Festiwal PolAndRock 2018 - dawniej Przystanek Woodstock! I tym razem zapewniliśmy sprzęt z naszego asortymentu na to wydarzenie. Event odbywał się w plenerze - w Kostrzynie nad Odrą, gdzie na festiwalowych scenach odbyło się mnóstwo koncertów. Jesteśmy zadowoleni z kolejnej pozytywnej realizacji :) Zapraszamy do współpracy!

WCK - Warta

Po raz kolejny mieliśmy okazję współpracować z Warckim Centrum Kultury. Wynajęliśmy meble na "19 Kolory Polski" - Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w realizacji tak dużego eventu. Realizacja przebiegła zgodnie z planem i potrzebami klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! :)

KEMPF - Kowary

Profesjonalny i praktyczny sprzęt wynajęliśmy dla mieszczącego się w Kowarach Zakładu budowy pojazdów samochodowych KEMPF. Asortyment posłużył na wewnętrznym spotkaniu firmowym. Zarówno my, jak i klient jesteśmy zadowoleni ze współpracy i mamy nadzieję na kolejną. Posiadamy asortyment sprawdzający się na każdym evencie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie.

Santander - Wrocław

Dzięki współpracy z Grupą Eskadra, z wielką przyjemnością dostarczyliśmy asortyment do siedziby Santander Consumer Bank we Wrocławiu. Na miejscu odbywała się konferencja. Zapewniliśmy wygodne i stylowe meble z naszego asortymentu. Realizacja w 100% udana! Obsługujemy eventy zarówno małe, jak i duże na terenie całego kraju, wynajmując sprzęt na różnego rodzaju uroczystości. Zapraszamy do współpracy ;)

Holding Liwa - Wrocław

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Holding Liwa z Warszawy. Ponownie mieliśmy przyjemność współpracować na terenie Wrocławia. Sprzęt dostarczyliśmy do hotelu Monopol, gdzie odbywało się spotkanie firmowe. Cieszymy się z każdego udanego zlecenia. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy. :)

YES - Warszawa

Z wielką przyjemnością dostarczyliśmy niezbędny sprzęt eventowy na pokaz nowej biżuterii w Concept Store YES. Event odbywał się w Warszawie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy w nim uczestniczyć. Realizacja jak najbardziej udana, polecamy się na przyszłość! :)

Pałac Prezydencki - Warszawa

Mieliśmy wielką przyjemność współpracować z Kancelarią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niezbędny asortyment dostarczyliśmy do Pałacu Prezydenckiego na terenie naszej pięknej stolicy - Warszawy! Cieszymy się z udanej współpracy :)

Politechnika Poznańska

Profesjonalny sprzęt wynajęliśmy dla Politechniki Poznańskiej. Idealnie nadaje się na eventy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Uczestnikom zapewniliśmy około 700 miejsc siedzących. Realizacja zdecydowanie przebiegła pomyślnie.

KCM Clinic - Jelenia Góra

Z wielką przyjemnością wynajęliśmy sprzęt eventowy na prestiżową konferencję medyczną, która odbywała się w prywatnym szpitalu KCM Clinic w Jeleniej Górze. Event odbył się na jak najwyższym poziomie. Bardzo cieszy nas udana współpraca oraz zadowolenie klienta. Polecamy się na przyszłość! :)

Sinfonietta Cracovia - Sukiennice

Od bałtyckiej plaży, po krakowskie Sukiennice! Wybrany asortyment dostarczamy na różnego rodzaju eventy, zarówno małe, jak i większe- na terenie całej Polski. Z naszą pełną ofertą możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie. Zapraszamy!

Gmina Sosnowiec

Współpracując z Gminą Sosnowiec, wynajęliśmy sprzęt w dużej ilości. Były to głównie namioty oraz stoły wraz z krzesłami. Na miejscu trwały obchody 100-lecia Niepodległości Polski. Gwiazdą wieczoru był Piotr Rubik.

Prymus - Radlin

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z naszym stałym klientem - Centrum Kształcenia Prymus z Cieszyna. Duże ilości zestawów egzaminacyjnych dostarczyliśmy do Radlina. Przebieg realizacji jak najbardziej pomyślny! Zarówno klient, jak i my - jesteśmy bardzo zadowoleni :) Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U