Trakt - Poznań

W ostatnim czasie mieliśmy wielką przyjemność współpracować z Centrum Turystyki Kulturowej Trakt. Wypożyczyliśmy głównie duże ilości namiotów. Asortyment dostarczyliśmy do Poznania. Bardzo cieszy nas udana współpraca oraz zadowolenie klienta. Polecamy się na przyszłość! :)

Slodkave Events - Zamek Topacz

W dniu 14.04.2018r. mieliśmy przyjemność wynająć asortyment na uroczystość zaślubin. Ceremonia miała miejsce w przepięknym miejscu pod Wrocławiem, jakim jest Zamek Topacz.

One Space - Targi Motor Show 2018 Poznań

W dniach 05-08.04.2018r. w Poznaniu miały miejsce targi motoryzacyjne Motor Show 2018. Mieliśmy przyjemność wynająć i dostarczyć sprzęt na ten event. Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego przebiegu realizacji i polecamy się na kolejne :) Zapraszamy do współpracy!

Cermag - Wrocław

Współpracując z naszym stałym klientem-firmą Cermag, dostarczyliśmy wybrany sprzęt na targi odbywające się w Hali Stulecia. Zagościły na nich profesjonalne meble oraz wiele innych akcesoriów z naszego asortymentu. Meble świetnie spisały się na wewnętrznej imprezie firmowej. Realizacja przebiegła pomyślnie :)

Karlik - Poznań

Profesjonalne i praktyczne krzesła wypożyczyliśmy dla Firmy Karlik z Poznania. Event miał miejsce w salonie Volvo, gdzie dostarczyliśmy krzesełka. Cieszy nas pomyślny przebieg realizacji oraz zadowolenie klienta :) Wybrany asortyment dostarczamy na różnego rodzaju eventy, zarówno małe, jak i większe- na terenie całej Polski. Z naszą pełną ofertą możecie Państwo zapoznać się na stronie. Zapraszamy! :)

Rebelia Media - Wrocław, Poznań, Warszawa

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Rebelia Media z Warszawy. Na event dostarczyliśmy duże ilości mebli tapicerowanych. Asortyment dostarczyliśmy do trzech miejscowości, do Wrocławia, Poznania oraz Warszawy. Realizacja przebiegła pomyślnie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.

Emotions Events - Poznań

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Emotions Events. Profesjonalne i praktyczne krzesła modelu Maya dostarczyliśmy do salonu Volkswagen w Poznaniu oraz w Komornikach. Ten model zdecydowanie sprawdza się na każdym evencie! Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, na zarówno duże, jak i małe imprezy. Jesteśmy chętni do współpracy, zapraszamy!

Nesperta - Poznań

Wypożyczalnia eventowa w Poznaniu wyposażyła konferencję organizowaną przez firmę Nesperta. Event miał miejsce w biurowcu Malta, gdzie został dostarczony niezbędny na tym spotkaniu obszerny asortyment. Cieszymy się z pomyślnego przebiegu realizacji i zapraszamy do ponownej współpracy :)

Cheil Germany - Warszawa

Dostarczyliśmy meble biurowe do tymczasowego biura, które mieści się w firmie Cheil Germany w Warszawie. Wyposażyliśmy pomieszczenia w niezbędne meble takie jak biurka, szafy i regały aktowe, fotele i krzesła. Wynajmujemy meble na szkolenia i konferencje na terenie całego kraju, na wybrany przez klienta okres czasu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego ofertę przygotowujemy indywidualnie według jego potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem biurowym :)

Althermedia - Zakopane

W ostatnim czasie mieliśmy wielką przyjemność współpracować z firmą Althermedia. Wypożyczyliśmy głównie duże ilości mebli tapicerowanych do strefy chillout. Asortyment dostarczyliśmy do pięknego miejsca, jakim jest Zakopane! Bardzo cieszy nas udana współpraca oraz zadowolenie klienta. Polecamy się na przyszłość! :)

Prymus - Radlin

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność podjąć współpracę z Centrum Kształcenia Prymus z Cieszyna. Na potrzeby egzaminu wynajęliśmy zestawy egzaminacyjne z naszego asortymentu. Całość dostarczyliśmy na egzamin do Radlina. Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego przebiegu realizacji i polecamy się na przyszłość :)

Stadion Catering - Wrocław

Wynajęliśmy krzesełka z naszego asortymentu dla 350 osób na Sylwestra, które zostały dostarczone na Stadion we Wrocławiu. Event jak najbardziej udany! Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, na zarówno duże, jak i małe imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ;) .

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U