Biurowe - Poznań

Wyposażamy przestrzenie biurowe i gabinetowe w meble. Wypożyczalnia eventowa w swoim asortymencie posiada biurka, fotele obrotowe, szafy i regały aktowe, kontenery itp. Dostarczyliśmy stanowiska biurowe do biurowca Malta w Poznaniu. Wynajmujemy meble na różne oksresy jak dni, tygodnie i miesiące.

Magnolia Park - Wrocław

W sobotę 14 października w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, odbyło się spotkanie ze znanym youtube-rem Patrykiem Lachowskim. Dostarczyliśmy na to spotkanie niezbędny sprzęt. Realizacja przebiegła zgodnie z planem i potrzebami klienta. Jesteśmy chętni do współpracy, zapraszamy!

LG - Katowice

Współpracując z firmą Oxygen Events, mieliśmy za zadanie dostarczyć sprzęt do Akademii Klimatyzacji LG w Katowicach. Zapewniliśmy jedne z najbardziej klasycznych krzeseł, jakie posiadamy w swoim asortymencie. Zarówno klient, jak mi my - jesteśmy bardzo zadowoleni! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

MTP Poznań

Wypożyczalnia mebli eventowych w Poznaniu dostarcza meble na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Tak było również i tym razem. Na evencie zagościły m.in. krzesła w dużej ilości z naszego asortymentu mebli eventowych. Cieszymy się z każdego udanego zlecenia. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy.

4Events - Warszawa

Do studia PinUP w Warszawie zostały dostarczone m.in. stylowe krzesełka modelu Maya z naszego asortymentu na spotkanie współorganizowane przez firmę 4events, z którą współpracujemy. Wśród wynajętego sprzętu nie zabrakło także różnego rodzaju stołów, których ofertę znajdą Państwo na naszej stronie. Meble idealnie posłużyły uczestnikom eventu.

Poznań

Nasza wypożyczalnia ma w swoim asortymencie różnego rodzaju meble. Świetnie sprawdzają się na każdym evencie, jak i prywatnych spotkaniach. Wynajęliśmy dla naszego stałego klienta wybrane modele zestawów wypoczynkowych. Zapewniliśmy uczestnikom wygodne i stylowe meble tapicerowane z asortymentu naszych mebli.

Information Market - Wrocław

Za nami III edycja Międzynarodowych Targów Paliwowych-Stacja i Biznes Przyszłości. Był to dwudniowy event, odbywający się we wrocławskiej Hali Stulecia. 
Współpracując z firmą Informa on Market, naszym stałym klientem, dostarczyliśmy na miejsce praktyczne i eleganckie meble. Realizację uważamy za jak najbardziej udaną i mamy nadzieję na kolejne. Dostarczamy meble eventowe na imprezy prywatne jak i firmowe, na wskazany adres i termin. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem ze strony, gdzie znajdziecie Państwo więcej sprzętu na wasz event.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Oddział Jelenia Góra

Z wielką przyjemnością wypożyczyliśmy wybraną część swojego asortymentu dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, z oddziałem mieszczącym się w Jeleniej Górze. Na uniwersytecie zagościły m.in. nasze stoły oraz dywany. Jesteśmy zadowoleni z kolejnej udanej realizacji, chętnie podejmiemy współpracę ponownie.

Targi Agro Show 2017 - Bednary

W dniach 22-25.09.2017r. odbywały się Targi Agro Schow Bednary 2017. Również w tym roku zagościły na nich meble z naszego asortymentu. Wyposażamy stoiska targowe w różnego rodzaju meble na terenie całego kraju!

Salon Lexus - Wrocław

Wypożyczalnia mebli we Wrocławiu wynajęła dla firmy Lexus klasyczne meble, które umieściliśmy w Salonie we Wrocławiu. Posłużyły one klientom odwiedzającym ten salon. Realizacja w 100% udana! Zapraszamy do współpracy!

Strzegom - Mistrzostwa Europy

Współpracując z Polskim Związkiem Hodowców Koni, wypożyczyliśmy niezbędny sprzęt. Posłużył on na Mistrzostwach Jeździeckich, które miały miejsce w Morawie. Realizację uważamy za udaną, było to dla nas kolejne ciekawe doświadczenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.

Nowy Rynek - Jelenia Góra

Dostarczyliśmy meble eventowe do galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Miała tam miejsce akcja Powrót do szkoły"

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U