Woodstock 2017 - Kostrzyn

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy na Festiwalu Muzycznym Przystanek Woodstock 2017. Dla nas współpraca przy ciekawych wydarzeniach, to sama przyjemność. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, więc realizację można uznać za w 100% udaną.

The World Games 2017 - Wrocław

Z wielką przyjemnością dostarczyliśmy sprzęt do Wrocławia, gdzie miały miejsce igrzyska sportowe. Nasza wypożyczalnia sprawdza się na każdym zarówno małym, jak i dużym evencie. Cieszy nas pomyślny przebieg współpracy i zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

22.07.2017 - Amrest - Wrocław

Przy współpracy z firmą Amrest, mieliśmy przyjemność wyposażyć pomieszczenia biurowe we Wrocławiu. Dzięki nowoczesnym i stabilnym meblom biurowym, pracownicy mogą korzystać z komfortowych i praktycznych mebli,jakie posiadamy. Cieszymy się z udanego przebiegu współpracy.

22.07.2017 - Warta

Profesjonalne i praktyczne krzesła składane wypożyczyliśmy na event w Warcie. Wynajmujemy krzesła różnego rodzaju na bankiety, kongeresy i wiele innych uroczystości. Eventy obsługujemy na terenie całego kraju.

11.07.2017 - ATM System - Bielany Wrocławskie

W dniu 11.07.2017r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą ATM System. Sprzęt dostarczyliśmy do siedziby firmy w Bielanach Wrocławskich. Realizacja przebiega pomyślnie, a my jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

07.07.2017 - Monterail - Wrocław

Współpracując z firmą Monterail,dostarczyliśmy krzesła konferencyjne na wewnętrzne spotkanie firmowe we Wrocławiu. Model ISO świetnie sprawdza się na konferencjach! Wypożyczalnia mebli posiada krzesła na różnego rodzaju eventy. Wszystkie modele są dostępne na naszej stronie. Zapraszamy!

07.07.2017 - Monterail - Wrocław

Współpracując z firmą Monterail, dostarczyliśmy krzesła konferencyjne na wewnętrzne spotkanie firmowe we Wrocławiu. Model ISO świetnie sprawdza się na konferencjach! Wypożyczalnia mebli posiada krzesła na różnego rodzaju eventy. Wszystkie modele są dostępne na naszej stronie. Zapraszamy!

30.06.2017 - Borek Strzeliński - Wrocław

Wypożyczalnia mebli Wrocław dostarczyła eleganckie krzesła bankietowe dla klienta. Uroczystość miała miejsce w Borku Strzelińskim, nieopodal Wrocławia. Realizacja przebiegła zgodnie z planem. Wyposażamy różnego typu eventy w meble, akcesoria i sprzęt multimedialny, oraz wiele innych potrzebnych rzeczy.

08.06.2017 - Lime - Bielany Wrocławskie

Wypożyczalnia mebli eventowych miała przyjemność współpracować z firmą Lime. Realizacja przebiegła zgodnie z planem i potrzebami klienta. Zapraszamy do współpracy z Horeca Project. Stawiamy na profesjonalizm!

02.06.2017 - Cermag - Opole

Mieliśmy przyjemność współpracować z producentem płytek ceramicznych, firmą Cermag. Dzięki współpracy z nią mogliśmy wyposażyć event w niezbędne akcesoria i meble. Cieszymy się ze współpracy i pomyślnie zakończonej realizacji.

20.05.2017 - Hotel Gołębiewski - Karpacz

Współpracowaliśmy z firmą PMPoland. Event odbył się w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu, gdzie mieliśmy przyjemność dostarczyć najpotrzebniejszy sprzęt multimedialny oraz meble. Stylowe dekoracje nadały spotkaniu niezapomniany klimat. Realizację uważamy za udaną.

05-08.05.2017 - Roedl Outsourcing - Wrocław

Z wielką przyjemnością dostarczyliśmy niezbędny sprzęt na event do firmy Roedl Outsourcing we Wrocławiu. Wśród sprzętu znalazły się zarówno różnego rodzaju akcesoria , jak i klasyczne stoliki z krzesłami. W swoim asortymencie mamy stoły odpowiednie na każdy rodzaj imprezy i uroczystości.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U