17.12.2016 - Pasaż Grunwaldzki

Wypożyczalnia stołów i krzeseł dorczayła meble eventowe na wydarzenie, które miało miejsce w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, gdzie jak co roku prezentowane są tradycyjne stoły wigilijne przygotowane przez Panie z Kół Gospodyń Wiejsckich. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu są organizatorami spotkania.

17.12.2016 - Gala Spartan Fight

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z organizatorami Gali sportowej Spartan Fight, która odbyła się na Orlen Arenie w Płocku. Wyposażyliścmy event w meble dla widzów spokanie. Wypożyczalnia krzeseł dostarcza meble na terenie człego kraju na spotkania małego i wielkiego formatu.

28.11.2016 - Poza Granicę Wyobraźni

Kulturo-Futuro! Poza granice wyobraźni- tak zwał się event, na który mieliśmy przyjemność dostarczyć meble eventowe. Wydarzenie odbyło się w odrestaurowanym Pałacu Ballestremów

23.11.2016 - Poczęstunek i zabawa w KGHM

Lubinpex cateringowo obsłużył wielki bankiet organizowany dla KGHM’u. Przed organizacją postanowił podjąć u nas wynajem krzeseł i stołów, oraz dekoracji eventowych. Nasza wypożyczalnia spełniła oczekiwania organizatorów, dzięki czemu goście mieli okazję wziąć udział w zabawie na najwyższym poziomie.

25.11.2016 - Chesterfieldy i Audi

Sofy i fotele marki Chesterfield miały okazję wesprzeć markę Audi. Autoryzowany diler tej marki- Autorud, przyszykował dla gości dopracowaną prezentację najnowszych modeli samochodów. Goście byli zachwyceni zarówno wygodą i stylem mebli, jak i modelami aut. Klasa i elegancja mebli i pojazdów wzajemnie się uzupełniała.

18.11.2016 - Hotel Tęczowa

Z pomocą dla eventu organizowanego w Hotelu Tęczowa w Lubaniu przybyła wypożyczalnia stołów. Event mógł sprostać wymaganiom uczestników i organizatorów, dzięki odpowiedniemu umeblowaniu Sali.

21.11.2016 - Centrum Avenida

Wynajem mebli eventowych sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne są liczne stanowiska dla uczestników. Wyposażając centrum Avenida w krzesła i stoły, sprawiliśmy że bezproblemowo odbył się tam turniej szachowy.

19-20.11.2016 - Hala Orbita

Wypożyczalnia krzeseł Wrocław wkroczyła ponownie do akcji, gdyż w Hali ORBITA w naszym rodzimym mieście odbywała się 4 już edycja targów. Były to targi „Przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim”, gdzie każdy poszukujący mieszkania z pewnością znajdzie coś dla siebie.

18.11.2016 - Strefa Kobiet w Nowym Rynku

Tym razem wynajem mebli eventowych przeprowadzaliśmy dla Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Organizowane było tam wydarzenie pt. Strefa Kobiet.

12-19.11.2016 - 3M - Wroław

Mieliśmy przyjemność współpracy z jednymm z największych amerikańskich koncernów prowadzących działalność w Polsce. Dla firmy 3 M z Wrocławia wyposażyliśmy spotkanie na terenie zakładu w nowoczesne i wygodne meble biurowe. Biurka z gniazdami i fotele obrotowe zapewnilismy dla 70 uczestników eventu.

24.10.2016 - Fabryka Volkswagen

Mieliśmy przyjemność wpółpracować z firmą Volkswagen z Poznania podczas otwarcia nowej fabryki w Białężycach. Zakład powstał z myślą o produkcji nowego modelu samochodu dostarczego Crafter oraz jego bliźniaka z firmy MAN. Wypożyczalnia mebli dostarczyła stylowe i wygodne krzesła Maya na ten event.

10.11.2016 - Krotoszyn

Wypożyczalnia krzeseł Wrocław przy współpracy z naszym stałym klientem z Krotoszyńskiego Ośrodku Kultury, dostarczyła meble eventowe na występ Zespółu Pieśni i Tańca Śląsk. Event wyposażyliśmy w 400 stabilnych krzeseł łaczonym w rzędy.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U