OIRP Wrocław

Bardzo się cieszymy udanej współpracy z naszym stałym klientem - Okręgową Izbą Radców Prawnych we Wrocławiu. Po raz kolejny wyposażyliśmy egzaminy egzaminy radcowskie, które miały miejsce w Hotelu Haston we Wrocławiu. Wszystko przebiegło po naszej myśli! 😊

Jakuszyce Bieg Piastów

Jak co roku bardzo chętnie wzięliśmy udział w przygotowaniach do Biegu Piastów w Jakuszycach. Z naszego asortymentu udostępniliśmy parasole grzewcze.

Mc Kinsey Poznań

Współpracując z naszym stałym klientem Mc Kinsey z Poznania, dostarczyliśmy niezbędny asortyment oraz krzesła na jedną z konferencji. Cieszymy się z udanej realizacji.

Espersen Koszalin

Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.. tym razem kierunek Koszalin.

Gdańsk Westerplatte

Współpracując z Komendą Portu Wojennego Gdynia mieliśmy zaszczyt przyłączyć się do realizacji bardzo ważnego wydarzenia, jakim były obchody 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Obchody odbywały się na terenie Westerplatte w Gdańsku.

Biurowe Kraków

Niezmiernie miło było nam zrealizować usługę wynajmu zestawów biurowych na terenie Krakowa. Korzystając z naszych usług udało się znaleźć praktyczny i dopasowany do swoich potrzeb asortyment. Dzięki odpowiednio dobranym meblom, biuro naszego klienta stało się funkcjonalne, a organizacja pracy jeszcze lepsza.

Agro Show Bednary

Jako wypożyczalnia eventowa współpracujemy z naszymi stałymi klientami, dostarczając sprzęt na coroczne Targi Agroshow Bednary. I w tym roku również mieliśmy przyjemność w nich uczestniczyć. Dziękujemy za udaną współpracę i polecamy się na przyszłość!

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Zawsze bardzo chętnie podejmujemy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Mamy już za sobą kilka wspólnych realizacji i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich przebiegu. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy 😊

Cermag Łódź

Ponownie wzięliśmy udział w realizacji eventu dla firmy Cermag. W tym roku event odbywał się w Łodzi. Jak zwykle jesteśmy zadowoleni z jego przebiegu 😊

TVN Warszawa

Niezmiernie miło było nam zrealizować usługę wynajmu mebli na wydarzenie, jakim było 25-lecie TVN w Warszawie! Korzystając z naszych usług udało się znaleźć praktyczny i dopasowany do potrzeb klienta asortyment przeznaczony do strefy chillout. Dzięki odpowiednio dobranym meblom ledowym, miejsce eventu nabrało klimatu. Cieszymy się z udanej realizacji i polecamy się na przyszłość 😊

JCK Jelenia Góra

Po raz kolejny mamy przyjemność współpracować z naszym stałym klientem Jeleniogórskim Centrum Kultury. Dostarczyliśmy sprzęt na potrzeby stworzenia Jarmarku Bożonarodzeniowego, który jak co roku prezentuje się pięknie! Bardzo cieszymy się, kiedy klient do nas wraca i możemy dołożyć wszelkich starań, aby pomóc w organizacji eventu 😊

Wynajem Mebli dla PZPN - Łączy nas piłka

Wynajem Mebli dla PZPN - Łączy nas piłka

Nasza wypożyczalnia mebli miała przyjemność dostarczyć i rozstawić meble dla PZPN do Media Center w Opalenicy.

81 rocznice wybuchu II Wojny Światowej

81 rocznice wybuchu II Wojny Światowej

Pierwszy września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, to także ważna data w historii Polski, tego dnia mieliśmy przyjemność wyposażyć 81 rocznice wybuchu II Wojny Światowej w nasz sprzęt eventowy. Obchody odbywały się w Gdańsku na półwyspie Westerplatte. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, w tym prezydent RP Andrzej Duda. Na uroczystości byli obecni także kombatanci, harcerze, weterani oraz żołnierze którzy zapalili symboliczny Znicz Pokoleń.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Miło nam zakomunikować, że jednym z naszych klientów zostało w ostatnim czasie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, do którego dostarczyliśmy nasze meble targowe. Mamy nadzieję, że wykonana usługa zaowocuje dalszą współpracą. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc event organizowany przez tak szacowną instytucję.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Do naszych częstych klientów zaliczamy z satysfakcją liczne urzędy i instytucje. W tym gronie ostatnimi czasy znalazł się również Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, dla którego zapewniliśmy sprawną i fachową obsługę. Cieszymy się, że tak szacowne instytucje doceniają nasze meble eventowe oraz jakość usługi.

Philips Łódź

Nasze portfolio zyskało w minionym czasie kilka dodatkowych punktów, a jeden z nich, to bardzo udana współpraca z Philips Łódź. Dla firmy Philips zrealizowaliśmy zamówieni polegające na dostarczeniu mebli biurowych. Realizacja wykonana została według najwyższych standardów. Czekamy na kolejne zamówienia.

Evtrad Events

Nasza lista udanych realizacji nieustannie się wydłuża. Jednym z najnowszych punktów jest na niej dostarczenie mebli eventowych dla Evtrad Events. Zamówienie zostało zrealizowane bez najmniejszych zakłóceń. Z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację współpracy.

Hotel Gołębiewski Karpacz - WORK GROUP

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Work Group! ;) Z wielką przyjemnością wynajęliśmy swój sprzęt na Targi Budowlane W Karpaczu. Wypożyczalnia mebli eventowych to świetny wybór, to nie tylko oszczędność miejsca, ale również możliwość dostosowania mebli pod tematykę eventu. Posiadamy asortyment sprawdzający się na każdym evencie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie.

MIASTO ŁÓDŹ

W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z Miastem Łódź. Z tej okazji na terenie Łodzi wynajęliśmy duże ilości zestawów egzaminacyjnych. Realizujemy wynajem mebli na terenie całej Polski, a nasza wypożyczalnia mebli ma 6 oddziałów w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Katowice, Warszawa i Jelenia Góra. Realizacja przebiegła zgodnie z planem.

BIELANY MEGAPOLIS

Jako wypożyczalnia mebli biurowych współpracujemy z firmami na terenie całej Polski. Tym razem wypożyczyliśmy zestawy biurowe, które posłużyły pracownikom firmy. Asortyment biurowy wynajmujemy zarówno na krótko, jak i długoterminowy okres czasu.

PRYMUS

Ponownie mieliśmy przyjemność współpracować z naszym stałym klientem - Centrum Kształcenia Prymus oraz KSKO. Tym razem zestawy egzaminacyjne w dużych ilościach dostarczyliśmy do Zabrza i Mysłowic oraz Kłodawy i Konina. Realizacje przebiegły jak najbardziej pomyślnie, bardzo cieszy nas zadowolenie klienta. Polecamy się na przyszłość! :)

Porsche - Wrocław

Wypożyczalnia mebli eventowych udostępniła swój asortyment na uroczystość odbywającą się we wrocławskim salonie Porsche. Realizacja w 100% udana. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i rozpocznij współpracę z nami! ;)

GOODFELLOWS - BUDAPESZT

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą GoodFellows z Warszawy. Dla klienta wypożyczyliśmy sprzęt na konferencję w Budapeszcie. Wynajmujemy sprzęt na wszelkiego rodzaju eventy oraz spotkania i dostarczamy je na terenie całej Europy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U