17-19.02.2017 - Targi Ferma

Wypożyczlania mebli Łodź miała przyjemność wyposażąć stoska firm MC Team oraz Smartagro na Targach Ferma, któe już poraz 20 raz odbywaja się w Posce. To już 20 edycja, która się odbyła. Na stoska dostarczyliśmy eleganckie stoliki White, krzesła Maya oraz eleganckie lady barowe.

28.01.2017 - Iron Wariors

Meble eventowe wynajem krzeseł i stołów na imprezy rodzinne, firmowe i sportowe. Tym razem wyposażyliśmy turniej MMA, gdzie walczyły ze sobą drużyny podczas 1 edycji Iron Warriors Team. Evet odbył się w poznańskiej Arenie i zakończył się sukcesem. Szykujejemy już sprzet na kolejne edycję turnieju już w marcu i kwietniu.

27-28.01.2017 - Blue Coco Agency

Dostarczyliśmy meble na koncert na którym wystąpił Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Przy współpracy z agencja Blue Coco Agency wyposażyliśmy halę targową na Międzynarodowych Targach Poznańskich w niezbędne meble i akcesoria eventowe. Wypożyczlania mebli Poznań, to najlepszy wybór podczas organizacji swojego eventu.

06-10.02.2017 - Targi Budma

Meble eventowe dostarczyliśmy na Międzynarodowe Targi Poznańskie dla firmy Eurocolor, która produkuje wysokiej klasy okna, drzwi oraz rolety. Wyposażyliśmy w meble eventowe także stoiska innych firm, takich jak Tubądzin który rozdawał nagdrody podczas finału Tubądzin Design Awards i Tubądzin Design Awards International.

11-13.01.2017 - Megapolis

Wypożyczlania mebli eventowych wyposażyła event w nowo powstałym budynku Bielany Business Point. Biurowiec wyposażyliśmy w szatnie i eleganckie parawany do odgrodzenia tej strefy na otwarciu jednego z biur na terenie obiektu. Do przesterzeni biurowych wynajemujemy meble biurowe na krótkie i długie eventy.

14.01.2017 - Galeria Avenida

Meble eventowe wynajem wyposażyliśmy event w Galerii Avenida, który odbył się z okazji dnia Kota. Z tej okazji zorganozowano wystawę kotów rasowych. Na to wydarzenie przywieźliśmy krzesła konferencyjne ISO, na których mieli przyjemność siedzieć goście wystawy.

18.01.2017 - Hydropolis

Mieliśmy przyjemność dostarczyć hokery na event zorganizowany w Hydropolis we Wrocławiu. Podczas wydarzenia, mieszkańcy Wrocławia świętowali sukces swojego miasta które w roku 2016 było Europejską Stolicą Kultury. W tym okresie odwiedziło je ponad 5 milionów osób ! Jesteśmy dumni, że nasza wypożyczalnia mebli mogła przyczynić się do organizacji imprezy takiego kalibru.

20.01.2017 - Alucrom

Mieliśmy przyjemność współpracy z firmą Alucrom dla której wynajęlismy meble do wyposażenia biura w Business Garden w Oleśnicy. Wnętrerza wyposazylismy w biurka z gniazdami elektrycznymi w blacie, wygodne fotele obrotowe oraz stoły i krzesła konferencyjne. W swoim asortymencie mamy również regały i szafy aktowe, kontenery i inne meble gabinetowe.

05-10.01.2017 - Mercedes Benz Wróbel

Wyposażyliśmy jako wynajem mebli eventowych spotkanie z prasą, które miało miejsce w Salonie Mercedes Benz Wróbel we Wrocławiu. Na spotkanie przyszli znakomici goście jak i przedsztawiciele lokalnej prasy. W Salonie stworzylismy również strefę dla klientów, którą wyposażyliśmy w sofy, stoliki i pufy oraz designerskie lampy.

03-16.01.2017 - Sphinx

Wyposażylismy event, który odbył się w jednym z największych lokali sieci restaracji Sphinx we Wrocławiu. Wynajem krzeseł Wrocław to więcej niż tylko krzesła. Mamy w swoim asortymencie meble na każdą okazję, prostą jak i wyszykaną. Meble na event są dostępne w różnych modelach i stylach, dla każdego coś się znajdzie.

22.12.2016 - Wood - Mizer Koło

Firma Wood-Mizer Koło razem ze swymi pracownikami miło zakończyła ten rok podczas spotkania wigilijnego na terenie zakładu. Już po raz kolejny wypożyczyli od nas sprzęt na firmową imprezę. Rónież w tym roku wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu. Polecamy się meble eventowe wynajem na kolejne lata!

22.12.2016 - Eko Okna

Mieliśmy przyjemność dostarczyć meble eventowe wynajem na spotkanie wigilijne w firmie Eko Okna z Kornic, w którym wzięło udział ponad 2 tysiące osób. W tym pracownicy, kierownictwo oraz sam prezes zarządu, który uroczyście złożył życzenia obecnym. Event wyposażyliśmy w wygodne stoliki koktajlowe, które elegancko prezentowały się w smukłych białych pokrowcach.

Nasi Klienci:

Mercedes Benz
Bosch
Hochland
Zott
Real
Carlsberg
ABB
Allianz
Heineken
Deloitte
Mazda
Lorenz
Nomi
Echo Investment
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
GSK
SGB
Farm Trade
Murapol
Pebek
Pro Logis
PZP
Stand 4 U